FERVEX o smaku malinowym, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 8 saszetek Wrocław

4,79
109 opinii

FERVEX o smaku malinowym, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 8 saszetek Wskazania:  doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Zalety:  Produkt leczniczy …

od 14,84 Najbliżej: 0,3 km

Liczba ofert: 100

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

FERVEX o smaku malinowym, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 8 saszetek Wskazania:  doraźne leczenie objawów grypy, przeziębienia i stanów grypopodobnych (ból głowy, gorączka, zapalenie błony śluzowej nosa i gardła) u dorosłych i dzieci powyżej 15 lat. Zalety:  Produkt leczniczy bez recepty do dodoraźnego leczenia objawów grypy i przeziębienia  Zwalcza aż 7 objawów przeziębienia i grypy Kompleksowy skład – optymalna kompozycja 3 bezpiecznych składników: paracetamol, feniramina, witamina C  Dla całej rodziny /FERVEX JUNIOR już od 6 roku życia, FERVEX od 15 lat/  Łatwa aplikacja w formie saszetki do rozpuszczenia w wodzie   Smaczny, z możliwością wyboru smaku cytrynowego lub malinowego   Dostępny w różnych opcjach: smak malinowy i cytrynowy, dla dzieci JUNIOR, w formie tabletek FERVEX EXTRATABS oraz bez cukru FERVEX D  Opis:   Fervex o smaku malinowym jest lekiem złożonym do leczenia doraźnego objawów grypy i przeziębienia. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Maleinian feniraminy zmniejsza przekrwienie i obrzęk błon śluzowych, przez co udrażnia przewody nosowe, hamuje odruch kichania i łzawienie oczu. Kwas askorbowy uzupełnia niedobory witaminy C w organizmie. Lek wskazany do stosowania powyżej 15 roku życia. W opakowaniu 8 saszetek.  Skład:  Jedna saszetka zawiera: paracetamol 500 mg,  kwas askorbowy 200 mg,  maleinian feniraminy 25 mg Dawkowanie:  Dorośli i dzieci w wieku powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy pomiędzy podaniem kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku zaburzenia czynności nerek (klirens kreatyniny poniżej 10 ml/min), należy zachować co najmniej 8-godzinne przerwy pomiędzy dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance gorącej lub zimnej wody. Produktu nie należy stosować dłużej niż 5 dni bez porozumienia z lekarzem. W leczeniu stanów grypopodobnych lepiej jest przyjmować lek rozpuszczony w gorącej wodzie, wieczorem, jak najszybciej od wystąpienia objawów. Przeciwwskazania:  nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancje pomocniczą; ciężka niewydolność wątroby lub nerek; jaskra z wąskim kątem; rozrost gruczołu krokowego z towarzyszącą retencją moczu; dzieci poniżej 15 lat, nietolerancja fruktozy, zespół złego wchłaniania glukozy-galaktozy lub niedobór sacharazy-izomaltazy (zawiera sacharozę). Ostrzeżenia i środki ostrożności: Ryzyko wystąpienia uzależnienia, głównie psychicznego, obserwowane jest głównie w przypadku stosowania dawek większych niż zalecane oraz w przypadku długotrwałego leczenia. Aby uniknąć ryzyka przedawkowania, należy poinformować pacjenta, aby nie przyjmował produktu jednocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol. U osób dorosłych o masie ciała większej niż 50 kg, całkowita dawka dobowa paracetamolu nie może być większa niż 4 gramy. Picie napojów alkoholowych lub przyjmowanie środków uspokajających (zwłaszcza barbituranów) nasila działanie uspokajające leków przeciwhistaminowych, dlatego należy unikać jednoczesnego ich przyjmowania. Szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby istnieje u pacjentów głodzonych i regularnie pijących alkohol. Paracetamol należy stosować ostrożnie u pacjentów z niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej (G-6-PD) i reduktazy methemoglobinowej. Lek zawiera sacharozę. Należy to wziąć pod uwagę u pacjentów z cukrzycą. Może zaburzać zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzeń mechanicznych w ruchu. Podmiot odpowiedzialny: UPSA SAS, Francja Dystrybutor:  MagnaPharm Poland Sp. z o.o. ul. Inflancka 4, 00-189 Warszawa Dodatkowe info: Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. .lnd_article-main { padding: 25px; }

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • MagnaPharm
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Postać
  • Proszki
Opakowanie
  • 8 sasz.
Podstawowy składnik
  • Maleinian feniraminy
Dawka
  • 500mg+200mg+25mg
Wskazanie
  • Ból gardła
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
Temperatura do
  • 25
Dystrybucja
  • Fervex
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • UPSA SAS
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Francja
Nazwa wytwórcy
  • UPSA SAS
Kraj wytwórcy
  • Francja

Opinie FERVEX o smaku malinowym, granulat do sporządzania roztworu doustnego, 8 saszetek Wrocław

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,79 na podstawie 109 opinii
  • Renata
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Niezastąpiony przy objawach przeziębienia i grypy.
    • dobry smak
    • skuteczność
    • szybki i skuteczny
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Aleksandra
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Super lek na przeziębienie w znakomitej cenie, działa naprawdę skutecznie i na długo, polecam.
    • dobry smak
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Żaneta
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Dla mnie jest to najlepszy preparat przy przeziębieniu czy grypie, a do tego dobrze smakuje.
  • klientka
    4
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    dobry smak , skuteczny w przeziębieniach
    • dobry smak
    • skuteczność
    • szybkość działania
    • wydajność
  • Kasia
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Pomaga przy przeziebieniu, nie dopuścił do goraczkowania, uniknelam dzięki niemu grypy :)